Get Adobe Flash player

Warning: mysql_get_server_info() [function.mysql-get-server-info]: Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /odsniezanie24/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10

Warning: mysql_get_server_info() [function.mysql-get-server-info]: A link to the server could not be established in /odsniezanie24/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10

Firma Usługowo – Sprzątająca „GLOSS” od 1997 roku specjalizuję się usługami profesjonalnego sprzątania i pielęgnacji terenów zielonych na obiektach biurowych na terenie całej Warszawy i okolic. Podczas zimy zajmujemy się odśnieżaniem i utrzymaniem w nienagannym stanie chodników, parkingów, ulic.

Z doświadczenia firmy najbardziej sprawdzoną i skuteczną metodą są przewidywania opadów krótkoterminowych. Długoterminowe prognozy pozwalają określić częstotliwość opadów.

W okresie zimowym jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.

Na bieżąco monitorujemy prognozę pogody.

Według podanych prognoz firma jest w stanie przygotować się z wyprzedzeniem do usunięcia śniegu, odpowiednimi zasobami ludzkimi oraz sprzętem koniecznym do wykonania tej pracy.

Sposoby zwalczania śniegu i gołoledzi

Preferujemy jeden z najbardziej proekologicznych sposobów usuwania gołoledzi. Na bieżąco usuwanie warstwy śniegu i nie dopuszczenie do utworzenia się gołoledzi. Śnieg z ciągów komunikacyjnych jest usuwany i pryzmowany. W przypadku gołoledzi zalecane i wymagane Ustawami są środki proekologiczne:

v  piach drogowy

v  żwir drogowy

v  chlorek wapnia – jest jednym najskuteczniejszym środkiem chemicznym do zwalczania śliskości zimowej. Znacznie skuteczniejszym od powszechnie stosowanej soli drogowej. Sól drogowa topi śnieg i lód jedynie do temperatury -6°C, a chlorek wapnia aż do -22°C.

v  mrówczan potasu – płyn do zwalczania gołoledzi. Stosowany na pasach startowych lotnisk.

Zakres wykonywanych usług:

  • odśnieżanie  chodników, parkingów, ulic
  • odśnieżamy z wykorzystaniem pługu lub za pomocą sprzętu lekkiego
  • posypywanie terenu środkami chemicznymi
  • usuwanie lodu

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta

SPOSÓB UTYLIZACJI NADMIARU ŚNIEGU

Nasza firma ma podpisaną umowę ze specjalistyczną firmą „EKO-TAB” która posiada wymagany certyfikat do utylizacji wywożonego śniegu. Śnieg jest załadowywany na kontenery KP-7, po czym jest wywożony przez firmę „EKO-TAB” do utylizacji.

  

 

Szczegóły na stronie www.gloss.com.pl 

 

Dodaj komentarz